Paznokcie To Tu

Wiosenne Inspiracje

Lakiery imitujące skórę węża, magnetyczne wzory i tekstury płynącego piasku w intensywnych, głębokich koralach – całe mnóstwo nowych wzorów i wykończeń stylizacyjnych paznokci są w ofercie tej wiosny.

Na listopadowych pokazach Rodarte Wiosna Lato 2013, modelki pokazywały paznokcie stylizowane na wyplatane kosze wiklinowe, a „skórzane paznokcie” zastosowane przez Alexę Chung, trakcie trwania British Fashion Awards wywołały medialne szaleństwo.

http://fashionista.com/uploads/2012/12/texture-640x420.jpg

Teraz, intrygujące nowe możliwości w stylizacji paznokci stają się dostępne całej planszy.

Ale jednocześnie, przy całym szaleństwie kolorów, wzorów, tekstur można także odnaleźć propozycję wiosennych minimalistów.  Butter London zaproponował kolekcje składającą się z trzech odcieni beżu idealnie dopasowujących się do odcienia skóry, tak że palce wyglądają na jeszcze dłuższe i smuklejsze. Natomiast Dior zaproponował „Nail Glow”, różowo transparentny, lśniący lakier, który sprawia, że czubki paznokci wyglądają na bielsze, tworząc efekt french manicure.
Essie i jej kolekcja – Repstyle – 5 lakierów pięknych odcieniach, zaopatrzonych w specjalną nasadkę, mających za zadanie wyczarować na ich powierzchni efekt wężowej skóry, to nie wszystko. Firma wreszcie zdecydowała się wydać naklejki na paznokcie. Dzięki nim paznokcie można „nadrukować” w geometryczne wzory, koronkę, skórę zebry.
My jesteśmy wierni regule – to modne i stylowe w czym się dobrze czujemy.
A klasyka zawsze jest na TOPie .

Zapraszamy


Paznokcie To Tu - Salon Pięknych Paznokci Warszawa Wilanów