Paznokcie To Tu

Natinuel dla Twojej skóry

Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobrany, nowatorski zespół naukowy. Najważniejszą cechą linii Natinuel jest to, że stanowi ona idealny „pomost” między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe dzięki odejściu od przestarzałej koncepcji kosmetyki i otwarciu nowych możliwości poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych. Każdy produkt do użytku profesjonalnego i domowego zawiera zestaw składników aktywnych, dobranych tak, aby w synergiczny i ukierunkowany sposób działały one na różne problemy skóry oraz wynikające z nich niedoskonałości.

To prawdziwe skarby dla zdrowia i piękna skóry, odkrycia najnowszej generacji.
A nawet przyszłej: Natinuel, next generation.

Botolift to wysokiej jakości bioaktywny zabieg przeznaczony do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu orazbioliftzapobiegania skutkom jej biologicznego starzenia i fotostarzenia. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych o szeroko zróżnicowanym i jednocześnie synergicznym mechanizmie działania. W sposób specyficzny obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni – efekt botoxu, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i GAGs oraz zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.
Botolift to 4 etapowy zabieg, który dzięki innowacyjnej technologii gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek. Skutecznie eliminuje nieestetyczne cienie i opuchnięcia pod oczami. Przywraca skórze utraconą z wiekiem elastyczność i odporność. Sprawia, że dzięki intensywnemu wymodelowaniu i odmłodzeniu, delikatna skóra wokół oczu odzyskuje młodzieńczy zdrowy wygląd i jednolity koloryt. Staje się idealnie nawilżona, zregenerowana i napięta.

The HYDRA Performance

Natinuel HYDRA dla wszystkich kobiet oczekujących głębokiego i długotrwałego nawilżenia. Natychmiastowo nawilżona i rozświetlona skóra przez cały dzień.
HydraLinia HYDRA posiada innowacyjne i intensywne działanie polegające na:
– natychmiastowym nawilżeniu
– nawilżeniu na średni okres czasu ( 12-24h )
– nawilżeniu na długotrwały okres czasu ( do 20 dni )
– redukcji TEWL (nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody)
– nawilżeniu na 3 poziomach (warstwa rogowa/ żywy naskórek/ skóra właściwa)

Kompletne nawilżenie skóry we wszystkich jej aspektach. Natychmiastowe i widoczne efekty, odczuwalne również w dotyku.

Zapraszamy


Paznokcie To Tu - Salon Pięknych Paznokci Warszawa Wilanów